Oferta kancelarii prawnej

W życiu zdarzają się niespłacone kredyty i problemy z wierzytelnością, w takich sytuacjach zwykle sprawy przejmuje komornik. Istnieje jednak pewien odsetek klientów, którzy bezprawnie dostają wezwania do zapłaty, a jeszcze trudniej jest gdy komornik bezpośrednio wchodzi na konto klienta. Dlatego warto dowiedzieć się co to jest fundusz inwestycyjny zamknięty niestandaryzowany fundusz sekurytyzacyjny i kiedy należy zgłosić się po pomoc do kancelarii prawnej.

Kilka słów o funduszu inwestycyjnym zamkniętym

Jeżeli otrzymałeś wezwanie do zapłaty, bądź została naruszona Twoja nietykalność i komornik zajął konto bankowe, z pewnością jest to fundusz inwestycyjny zamknięty niestandaryzowany fundusz sekurytyzacyjny. Najczęściej w takich sytuacjach odwołujemy się z powodzeniem i wygrywamy sprawy naszych klientów, których długi przejął sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty.

Jeżeli zatem otrzymałeś korespondencję z sądu bądź e-sądu w Lublinie, jeżeli odezwał się do Ciebie komornik powołany przez NSFIZ, z przyjemnością zajmiemy się Twoją sprawą, aby bronić imienia i mienia finansowego. Większość spraw, których dotyczy postępowanie egzekucyjne jest bezpodstawna, a nasza kancelaria wybroni Twoje stanowisko.

Pismo z NSFIZ – zajmiemy się Twoją sprawą

Jeżeli zatem otrzymałeś pismo z sądu w Lublinie, jeżeli niestandaryzowany sekurytyzacyjny fundusz inwestycyjny zamknięty przywołuje cię do spłaty zaległości kredytowych, koniecznie odwiedź naszą placówkę bądź skontaktuj się z nami telefonicznie. Nawet jeżeli faktycznie masz do spłacenia dług wobec banku bądź innej instytucji finansowej, fundusz inwestycyjny zamknięty niestandaryzowany fundusz sekurytyzacyjny bezprawnie zajął Twoje konto bankowe i my to udowodnimy.