Masz biznes? Postaw na smsy premium

Jeżeli prowadzisz własny biznes, możesz postawić na dodatkowe wsparcie jakim są płatności sms premium. Ze swojej strony oferujemy wiele ciekawych rozwiązań, wyjątkowo jasne i przejrzyste zasady współpracy oraz łatwo czytelne umowy. Co to są płatności mobilne sms i w jakim celu warto z nich skorzystać? Są to wiadomości o wyższej opłacie niż standardowe smsy, jakie wysyła się na krótkie numery, w celu uzyskania dodatkowych usług. Jest to bardzo przydatne w firmie, gdzie potrzebny jest szczególny przepływ informacji.

W jakim celu można wykorzystać płatności sms?

Konkretna grupa użytkowników, która zdecyduje się na płatności mobilne, za podwyższoną opłatą może otrzymywać natychmiastowy dostęp do różnego rodzaju materiałów oraz serwisów. Klient zdaje sobie sprawę, że płatności sms premium są dodatkowo odpłatne i świadomie decyduje się na dodatkowe usługi.

Każdy przedsiębiorca może wykupić sobie numery skrócone, które będą jego prywatnymi numerami, a dzięki nim będzie przesyłał swoim klientom dodatkowe wiadomości. Płatne udostępnianie klientom wiedzy bądź dostępu do konkretnych serwisów, zwiększa zyski w firmie, zysk z jednego smsa dzielony jest pomiędzy przedsiębiorcę i operatora telekomunikacyjnego.

Zyskaj z płatnościami mobilnymi

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i chcesz wykorzystać płatności sms premium w swojej ofercie dla klientów, możesz zyskać dodatkowy rozgłos, reklamę oraz oczywiście dodatkowy dochód. Usługi voice premium służą do organizowania loterii oraz konkursów sms, działania na polu charytatywnym, udostępniania odpłatnych materiałów w sieci oraz do wielu innych komercyjnych celów.

Dla najmłodszych są to gry online, tapety i dzwonki, choć zawsze powinna być zgoda osoby dorosłej do udostępnienia odpłatnej usługi sms premium.