Wynajem sposobem na sfinansowanie auta

Osoby, które chcą spełnić swoje marzenie o nowym samochodzie mogą dzisiaj skorzystać z bardzo różnorodnych możliwości jego sfinansowania. Usługą adresowaną przede wszystkim do firm jest wynajem długoterminowy aut.

Wynajem długoterminowy w Poznaniu – na czym polega?

Wynajem długoterminowy aut to możliwość korzystania z fabrycznie nowego samochodu za stałą miesięczną opłatą. Wynajem długoterminowy aut jest rozwiązaniem bardzo chętnie wybieranym przez firmy, gdyż daje im to wiele wymiernych korzyści finansowych. Bogata oferta i proste, ograniczone do minimum formalności sprawiają, że na najem długoterminowy decydują się firmy bardzo różnej wielkości.

Najem długoterminowy jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Najem długoterminowy może trwać nawet do 60 miesięcy. Decydując się na auta na abonament w ramach miesięcznej raty klienci mogą liczyć na pełną obsługę serwisową. Auta na abonament to także ubezpieczenie w ramach abonamentu.

Czy auto na abonament się opłaca?

Wynajem długoterminowy Poznań to oferta, z której mogą skorzystać także firmy działające w innych miejscowościach województwa wielopolskiego. Wynajem długoterminowy Poznań to możliwość zawarcia bardzo elastycznej umowy. To klienci, którzy zdecydują się na wynajem długoterminowy Poznań decydują o czasie trwanie umowy. Mogą też wybierać spośród różnych modeli aut. Plusem jest na pewno możliwość odliczenia od kosztów uzyskania przychodu miesięcznej raty auta na abonament.

Długoterminowy wynajem samochodów jest rozwiązaniem bardzo korzystnym dla firm. Z oferty mogą skorzystać także klienci indywidualni.