Dodatkowe usługi na krótkich numerach

Czy zastanawialiście się kiedyś co to są za smsy, które przychodzą do nas z cztero, pięcio, lub sześciocyfrowych numerów telefonów? Czy wiecie, że smsy premium można zablokować, ale również odblokować na swoim prywatnym numerze? Wszystkie płatności sms premium są ofertą skierowaną do osób pełnoletnich, którzy mają świadomość ponoszenia za wysłanie takiego smsa dodatkowych kosztów.

Jak korzystać z dodatkowych usług premium?

Szczególnie gdy potrzebujemy rozszerzonej wiedzy w konkretnej dziedzinie, chcemy uaktywnić dodatkowe elementy w aplikacji, albo skorzystać z numeru premium do wysłania sms na konkurs czy akcję charytatywną, zawsze wtedy wysyłamy do usługodawcy sms premium, aby na swój osobisty numer otrzymać dostęp do konkretnej usługi.

To oczywiste, że płatności mobilne sms są dodatkowo odpłatne, w zależności od wykorzystywanej usługi, przedsiębiorca ma obowiązek poinformować o koszcie wysłania smsa. Wysyłając sms premium zgadzamy się z regulaminem usługodawcy i do rachunku telefonicznego doliczana jest odpowiednia kwota za usługi premium.

Zablokuj lub odblokuj płatne usługi sms

Każdy użytkownik telefonu komórkowego, niezależnie od tego czy ma telefon na abonament czy kartę, ma prawo zablokować usługę premium. Czynność ta jest jednak odwracalna, dlatego w chwili chęci skorzystania z voice premium, można odblokować smsy premium i wysyłać je dowolnie ze swojego numeru.

To bardzo korzystne usługi, dzięki którym możemy zyskać szybko dostęp do potrzebnej wiedzy, bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat, wykupywania abonamentu i płacenia za pośrednictwem przelewu bankowego. Warto sprawdzić czy mamy zablokowane usługi premium i dowiedzieć się u swojego operatora jak możemy je odblokować, aby korzystać z potrzebnej nam wiedzy za pomocą krótkich numerów sms.